OSOBNÍ TRÉNINK

Individuální zaměření na zlepšení Tvé kondice, síly, mobility, obratnosti, atletičnosti, výkonu, hubnutí a přeměnu postavy dle osobních cílů. Osobní přístup = přímočarý vzestup. Pojď se mnou tvořit nejlepší verzi sebe samého!

Kdo je osobní trenér a co by měl splňovat?

Tento člověk je kvalifikovaný jedinec v oboru, který má znalosti v oblasti anatomie, fyziologie, periodizaci tréninkových jednotek a strategických postupů k budování výkonu, udržitelného zdraví a přeměně postavy. Osobní trenér přesně ví, jakým způsobem vás dovede k cíli, jelikož má prokazatelné výsledky v oboru. Věnuje Vám maximální pozornost a během výuky řeší detaily, které mají vliv na výkon a zdraví. Je to člověk se kterým se cítíte dobře a je pro Vás motivací k činům. Snaží se neustále vzdělávat a posouvat vpřed. Pokud Váš trenér nesplňuje výše uvedené parametry, tak jednoduše ztrácíte Váš drahocenný čas i peníze!

Jak vypadá osobní trénink?

1.

 Konzultace a diagnostika pohybového aparátu.

2.

Vstupní testy a periodizace tr. plánu dle individuálního cíle.

3.

Průběžné vyhodnocení výsledků a systematická modifikace tr. plánu.

4.

Výživové poradenství.

Co dokážeme rozvíjet?

 1. Síla, vytrvalostní síla, izometrická síla, dynamika, explozivita.
 2. Přeměna postavy.
 3. Atletické schopnosti, základy akrobacie a funkční pohyb.
 4. Koordinace pohybu, rytmika, stabilita.
 5. Mobilita a flexibilita.
 6. Aktivace, rehab a prehab.
 7. Ground Movement.
 8. Dechové techniky a meditace
 9. Kalistenika – výuka stojky, muscle up, kliky ve stojce, back lever atd.
 10. Zaměření na správnou techniku cviku.
 11.  Ovládání gymnastické kruhy.
 12. Kondice

„Prázdná mysl, je připravena na cokoliv, je otevřená všemu. V mysli začátečníka je spousty možností, ale v mysli experta jich je pár. “

Suzuki

Jakub Ihnatišin

Klineti říkají:

Cvičím pod jeho vedením už několik let. Přivedl mě k funkčnímu tréninku, zdravému tělu a silné imunitě, i díky vysvětlení otužovacích technik v praxi.

Tom Montag

Jsem velmi ráda, že mohu navštěvovat lekce TRX pod Tvým vedením. Hrozně mě to baví, má to šťávu, jsou vidět výsledky a každopádně jsou přínosem i pro mou duši.

Blanka Klimešová

S Jakubem jsem vybudoval svalnatější a silnější tělo. Vychází maximálně vstříc mým požadavkům na co možná nejvíce praktické využití cviků s vlastním tělem.

Pavlo Mojsevyč

Jakub mě naučil backflip i muscle up. Nejvíce si však vážím jeho neustálého vzdělávání se a posouvání hranic. Jak svých, tak všech okolo.

Jakub Jurček

„Tréninky mě baví protože jsou zajímavé a náročné. Cítím že se zlepšuji fyzicky i technicky. Největší posun jsem zaznamenal v rychlosti a práci s míčem. “
Jakub Pavlíček
SFC Opava 07
5/5
„Za 1 rok individuálního tréninku v systému UT jsem udělal svůj největší posun. Tréninky mě baví a cítím že se zlepšuji. Děkuji Vám i klukům za tuto možnost..“
Ondřej Strnadel
SFC Opava 07
5/5
5/5
Individuální trénink s Kubou pro mě patří mezi základní kámen kvalitní přípravy. Tréninky zařazuji i během sezóny, pro zdokonalení technické činnosti, práce s prostorem a rozvoj všeobecných herních dovedností. S tréninkem jsem spokojený a mohu jen doporučit.

Vašek Jurečka

FC Slovácko (A-tým)

CHCI VĚDĚT VÍC!