OTUŽOVÁNÍ

Přeješ si porozumět konceptu otužování na hlubší úrovni?

Potřebuješ provést, připravit a vzdělat v této oblasti?

PROČ ZAČÍT S OTUŽOVÁNÍM?

V odolném těle, odolný duch

můj příběh s otužování

V roce 2015 jsem objevil ohromující svět chladu. Bylo to pro mne jedno z nejtěžších období v životě. Ztráta zdraví, obrovské životní změny a transformace osobnosti. Krátce žijící sen v profesionálním světě fotbalu se ze dne na den rozpustil před očima. Divoký řetězec zranění, extrémní experimenty se stravováním a hluboké cesty do podvědomí z toho udělali zajímavý koktejl životních zkušenosti. A jak se říká: Co tě nezabije, to tě posílí!! Began from the bottom again!

V odolném těle, odolný duch

Stačilo pár motivačních videí jako je tohle k tomu, abych se okamžitě začal pravidelně nořit do přírodních ledových vod a experimentovat s chladem. Začátky byli divoká jízda s minimem informací, jelikož metoda byla v samotném počátku. Po 4 letech jsem vyšel otužovací výšlap do výšky 4 100 m.n.m bez trička v -5 .. více zde o mém prozatím největším experimentu s chladem.

Výstup na toubkal 4 100 metrů nad mořem maroko atlas

V odolném těle, odolný duch

Individuální výcvik

Potřebuješ udělat v životě změnu?

Přeješ si posunout své hranice a porozumět sobě samému na hlubší úrovni?

Hledáš v životě zdraví, spokojenost, štěstí, vnitřní sílu, rozvahu, drive, vitalitu a vyrovnanost?

Dovol mi, abych tě provedl v plné kontrole na úplně nový rozměr vnímání sebe samého a vnějšího okolí. Tato realita je o tobě. Získej zpět to, co patří každému z nás! Své zdraví, štěstí, vyrovnanost, tah na bránu, vnitřní spokojenost a klid, aspekty které určují kvalitu našeho života. Bude mi ctí tě provést cestou za nejlepší verzí sebe samého.

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE?

TEORIE - porozumění biologickým a biochemickým procesům, jejich spojitostem v dechových technikách a termogenezi chladem.

PRAXE - vyuka meditace a dechových technik, termogeneze chladem - vzduchem i ve vodě. Zahřívací cviky. Aplikace pokročilých technik vytváření vnitřního ohně, hacking nadmořské výšky při otužileckém výstup nad 3 000 m.n.m.

Individuální ponor:

600 Kč

1osoba/ 60 min - (1 a více osob)
Dech je průvodce. Dech je mystický fenomen. Dech nás napojuje, spojuje i propojuje s bližním svým, sebou samým i vnějším okolím. Dech je život. Skrze dech nastává plná kontrola sebe v reakci na vnější podnět..

reference

5/5
„Od léta tohoto roku jsem začal s pravidelným otužováním. Začal jsem studenou sprchou a postupně jsem přecházel do jezer. Jednou jsem chtěl dokázat v zimě chodit bez trika v horách. To se mi povedlo poprvé když jsem šel bez trika Bílou Opavou ale jen necelou hodinu. Za největší zlom v otužování považuji když jsem s Kubou I. odjel na chatu do Krkonoš. Kuba mě během jednoho dne dokázal připravit na výstup na Sněžku bez trika v těžkých podmínkách. Ukázal mi důkladně dechové cvičení a jak se chovat při výstupu na Sněžku. Nechtěl jsem věřit jak se může pomoci dýchání zatopit v těle a při výstupu jsem zjistil že to opravdu funguje(NEUVĚŘITELNÉ). Ze začátku výstupu jsem měl trošku obavy jestli to zvládnu ale po necelé půl hodině jsem byl v neuvěřitelné euforii a ta euforie pokračovala až na vrchol kde jsem se cítil neporazitelný. Kuba mi otevřel oči v otužovaní a mockrát mu za to děkuji. S pravidelným otužováním a dýcháním se cítím výborně jak nikdy jindy v životě.“

Tomáš Boháč

Fotbalový trenér

„ Cvičím pod jeho vedením už několik let. Přivedl mě k funkčnímu tréninku, zdravému tělu a silné imunitě, i díky vysvětlení otužovacích technik v praxi.“
Tomáš Montag
Owner Montag trans
5/5
© Copyright 2021 - Jakub Jurček - ochrana osobních údajů